| anonim_4396 a întrebat:

Heei :*. Caut de ceva timp role, dar in oras nu gasesc ceea ce vreau eu. Am intrat pe net si am vazut un anunt cum ca cineva vinde role nike, dar cu roti din carbon. Eu una nu am prea auzit de role de carbon, de asta postez aici. stie cineva ceva despre rolele astea? Daca sunt bune etc happy am auzit ca sunt mai bune decat cele de silicon. Va rooog!

2 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Buna!
Sa nu comanzi de pe net roti de carbon, pentru ca nu sti cum e! Mai bine iti iei de la magazin.ca's multe! happy

| FROGS a răspuns:

Role de carbon nici eu nu am auzit. Daca se refera la roti, atunci mai bine stai de-o parte! Carbonul este foarte sensibil. Calitatea lui este greutatea scazuta, dar nu este aplicabil in orice domeniu, din cauza casabilitatii lui.
Poti intra pe frogs.ro si gasesti role de la Skorpion. Uite aici http://www. frogs.ro/categorie/role-skorpion
O zi buna!