| Paulystar a întrebat:

Heei! Cine a comandat vreodata de pe Aliexpress? Livrarea e gratis? Platesti prin card sau cind iti vine? Spuneti-mi tot ce stitiwinking Stiu si despre Amazon, insa parca e mai ok Aliexpress.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La niciun site cu livrare internationala cu ai cum sa platesti ramburs

| marcflo a răspuns:

Tot ce vrei sa stii despre Aliexpress. Da tot, ba poate si mai mult gasesti pe http://doy.ro Pana si recomandari de produse sub 10 lei gasesti!
Funda?! :)