| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Heei. Dau funda cui stie sa raspunda la intrebare! Mai demult erau niste reviste pentru copii care se numeau 'Secretele Sabrinei'. La fiecare numar al revistei primeai cate un premiu. Pe cand aceasta revista era de vanzare, mi-am cumparat primele 2 numere, dar apoi nu le-am mai gasit si pe urmatoarele. Va rog, cine stie daca mai pot gasi aceste reviste ( toate numerele) si unde ( la chioscuri sau pe net). Va rog mult; dau funda!

1 răspuns:
| Floriiiiiii a răspuns:

Hmm..imi amintesc iti dadea farduri etc si trebuia sa faci toata trusa..nustiu la unele chioscuri se mai gasesc sau chiar pe net funda te rog puppy dog eyes