| ILoveYouAlexC a întrebat:

Heei^^, vreau si eu niste statusuri cu si despre ciocolata >:"!

Fundita

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ciocolata este mai bună decât un băiat? Să văd cum ciocolata vă îmbrățișează, săruta și vă spune te iubesc … să văd cum ciocolata vă va face viața mai frumoasa … Ea decât îngrașe laughing
Te pup!

| Nezura a răspuns:

Pe cei mici îi linişteşti cu bomboane de ciocolată. Pe cei mari - cu lumea de apoi. happy
Nu ştiu de ce toată lumea aseamănă ciocolata cu alte chestii! Exista alte chestii bune şi alte chestii proste. Ciocolata însa e întotdeauna grozavă!
happy

| Inna123 a răspuns:

De ce s-a inventat ciocolata alba? Ca sa se murdareasca si negrii la gura.
Persoana iubita este ca o ciocolata - cu nimeni nu vrei s-o imparti.
Ciocolata e de 100 de ori mai buna decat barbatii : nu te jigneste, e dulce si are si patratele!
si uite un site cu statusuri http://sasu.fairtopic.com/t4349-statusuri-x Funfa pls :D

| Zoe1699 a răspuns:

-Draga,deschide usa, sunt iubirea ta.
-Neee, ciocolata nu vorbeste!