| Bia1997 a întrebat:

Heeii....am nevoie de ajutor. vreau sa strang cat mai multe like-uri la pagina aceasta https://www.facebook.com/pages/So-bored/319946874737060 ...ma puteti ajuta cu reclama sau cu altceva? Multumesc.dau funda la cel/cea care aduce cele mai multe like-uri

2 răspunsuri:
| Bia1997 explică:

Georges26...fac asta din placere si pentru a-mi ocupa timpul cu inca ceva. nu vreau sa fac o obsesie din asta..nu as plati pentru asa ceva. Multumesc oricum!

| Goerges26 a răspuns:

Vrei doar lik-uri din Romania sau din toata lumea? Te pot ajuta cu multe like-uri (1500 - 3000) dar nu pentru fundita, ci contracost daca te intereseaza.
succes!