| anonim_4396 a întrebat:

Heeii,imi puteti spune in ce consta un peeling chimic, cat costa (doar facial) si daca stiti un medic foarte bun in TM pentru asta? :*

2 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/B-Fashion-Salon/331014457900 Incearca sa suni la ei poate fac asa ceva

| liviustaicu a răspuns:

Info pentru timisorence: tratamentul l-am facut la cabinetul DermaHealth din Timisoara, la doctorul dermatolog Ari Skeja. Costul in mod normal este de 150 RON per sedinta, dar este posibil sa primiti si reduceri la mai multe sedinte sau proceduri.

Am luat raspunsul de pe:
http://www.testaholic.ro/......id-lactic/