| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Heey, am fost la piscina pentru prima oara anul asta, si am facut efort destul de mult, am inotat mult, apa era un pic (mai mult) rece..Acum ma inteapa un pic in dreapta(zona apendicitei) dar si in stanga(mai rar). De la ce poate fii? Voi merge la doctor, dar pana atunci vreau niste pareri happy

2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Pot fi multe, de la crampe musculare la cancer. Probabil ceva inofensiv, daca nu-ti trece in cateva zile, incearca sa te duci la un doctor.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Foarte bine ca te duci la doctor.Dar nu cred ca e ceva grav.Dar asta e invatatura de minte sa numai stai mult in apa cand e rece