| anonim_4396 a întrebat:

Am fost ieri la piscina, am inotat si am sarit in apa de multe ori. Acum ma doare putin stomacul si am diaree, poate fi de la faptul ca am facut efort (dupa ce ma aruncam, ma ridicam direct din piscina, nu pe scara) sau ca am inghitit apa din piscina (din greseala am luat vreo 3 guri...)? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| And4rr a răspuns:

Daca ai fost la un strand cu apa termala este devina ca ai ingitit apa. Daca ai fost la o piscina rece cu clor care apa vine direct de la robinet atunci tot de la inghiti.Deci de la inchiti pana maine iti va trece.

| anonim_4396 explică (pentru And4rr):

Multumesc frumos!

| And4rr a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca te-am ajutat.