| Godiseverywhere a întrebat:

De azi a inceput sa ma doara abdomenul in ambele parti.Nu ma inteapa...e destul de ciudat. Uneori durerea este mai accentuata in stanga si alteori in dreapta.Simt un fel de disconfort dar si durere.Pot sa stau in picioare si in genunchi si cum vreau, iar daca stau in unele pozitii durerea se mareste sau se diminueaza. De la ce ar putea fi? Voi consulta si un doctor dar pana atunci as vrea sa citesc cateva pareri happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Este posibil sa fie vorba de balonare sau constipatie.