| AnToOniiia a întrebat:

Heey in seara asta doarme o prietena la mine `` yupyyy laughing
As vrea si`eu niste idei ca sa fie o seara de neuitaat! Ce am putea sa facem? fundita cel mai bun rasp happy

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

- aranjati-va, machiati-va, coafati-va

-daca stai la casa va puteti uda

-uitati-va la un film

-face-ti poze, multe poze, prostiti-valaughing

-luati-va ceva de mancare, de rontait

-discutati deschis

-puteti sa citit bancuri pe net, sau sa va uitati la ceva interesant pe net

-povestiti amintiri zsau chestii amuzante, frumoase din viata voastra

-faceti karaokelaughing

-ascultati muzica

-jucati-va un joc

Sunt multe ideihee hee.
Si eu am fost duminica la o prietena si ne-am culcat la ora 6 dimineatalaughing am adormit pe jos.
Distractie placutahappy

| Betyyyy a răspuns:

Pai.ati putea sa vedeti un film(ce gen va place)sau sa va machiati...vedeti voi...