| NoName_7204 a întrebat:

Heey.
Salut TPU.
Dintre elevii din a8a... pe ce site gasesc si eu notele de la examene ca am tot cautat si nu gasesc nimic.
Dati'mi site'ul exact. de fapt link'ul de la pagina cu notele please puppy dog eyes
Fundaa!;;-)

2 răspunsuri:
| Andreea_8672 a răspuns:

Inca nu s-au afisat notele, aici le agsesti sigur ca si anul trecut erau aici. Sa dai la cautare http://www.edu.ro/index.php/articles/c524/ BAftaa. funda;;)

| miron_3397 a răspuns:

Pai n-ai cum sa le gasesti nai sperante ca nu le pun aia pe net deci n-ai cum sa le vezi. funda?