| allex_6955 a întrebat:

Heey vreau sa-mi schimb numele la facebook si nu mai merge mai pot sa il schimb dupa ce l-am schimbat de mai multe ori? sa imi pun alt nume?

Răspuns Câştigător
| Silvia_6960 a răspuns:

Se poate schimba de maxim 3 ori numele, pentru ca apoi numai este posibil. Daca vrei ca un pseudonim sa apara totusi, va aparea dar in paranteze alaturat numelui curent. Pentru ca sa reusesti sa iti apara numele dorit in paranteze urmareste acesti pasi:
- vei gasi in dreapta sus scris account, dai click si alegi a doua optiune (impostatii account mi se pare)
- apoi pagina iti va arata mai multe optiuni.
-vei apasa butonul modifica prezent in dreptul optiunii "nume"
- acolo unde scrie nume optional iti vei scrie pseudonimul dorit.

Sper sa te fi ajutat!:*

2 răspunsuri:
| scr8mby a răspuns:

Nu mai poti. Spune acolo ca de cel mult 2 ori ai voie sa-l schimbi.

| mafka a răspuns:

In depenndenta de cite ori l-ai schimbat.insa trebuie sa mai poti 100%! succes!happy