| jadewest a întrebat:

Heey. Vreau si eu niste statusuri emo scurte. Sa fie in romana sau in engleza dar cu traducere. Tocmai am inceput sa fiu emo.

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

"I'm sad."
Nahh, cum adică "tocmai am început să fiu emo"? Ce-ai făcut?
Iar dacă eşti emo nu înseamnă că trebuie neapărat să ai şi un status "emo".
În fine.
Există un stil de muzică numit emo.
Poţi căuta "melodii emo" şi să îţi pui la status ceva versuri dintr-o melodie.

| ToKen a răspuns:

Pf, la ora asta?
Mi-as dori sa-mi tai pofta de mancare precum imi tai venele.

| Deaad a răspuns:

Sunt satul cu 2 batoane si-o Sana
Cand bag marijuana, sunt prieten cu cana
Cum e emo cu lama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google->"statusuri emo"

Dacă "tocmai ai început să fii emo", nu înseamnă că trebuie să apari imediat peste tot cu "sunt emo, oamenilor".

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute