| Barbiiiiie a întrebat:

Hei:*
Aș vrea sa imi dati niste păreri...
La liceu se fac cadouri intre colegi,un fel de tombolă,iar eu am extras un nume de baiat, diriga zicea sa ne incadram in suma de 15 lei, ce as putea sa îi cumpăr?happy

2 răspunsuri:
| AmxMod a răspuns:

Pai i-ai ceva sa ramana ca o amintire, daca fumeaza o bricheta mai draguta eventual si personalizata, un breloc deosebit, depinde si ce varsta are sau ce ii place nu stiu ce sa zic daca e genul care are de toate...eu am mai cumparata cate ceva de aici: http://www.ilux.ro/, sau un lantisor cu bff, sper ca te-am ajutat

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

O Biblie.