| daviati789 a întrebat:

Hei! Ati putea sa ma ajutati si pe mine cu niste sugestii de cadouri. Avem o tombola la liceu cu mos craciun secret, iar eu am tras numele unui baiat pe care nu-l cunosc deloc. El e "popular" ca sa zic asa. Help me!

Răspuns Câştigător
| ioaannaa a răspuns:

In functie de suma pe care o ai la dispozitie, ii poti lua ceas, bratari (de baieti, evident) fular, manusi, obiecte decorative (de Craciun sau nu), tricou (personalizat daca vrei, eventual cu mesaj amuzant), cana (gen http://www.tu.ro/cadou-cana-i-m-the-boss.html ), parfum (daca zici ca e 'popular' e putin cam riscant cu parfumul pentru ca s-ar putea sa apara comentarii :D), bomboane..Mult succes!:)

2 răspunsuri:
| sofstatics a răspuns:

Ceva, ce are legatura cu hobby-urile lui.happy

| karinutagalea a răspuns:

Fai un cadou care sa atraga atentia daca intr-adevar baiatul este popular.