| DyAnA95 a întrebat:

La noi in clasa se fac cadouri de craciun.Eu am extras un baiat si nu prea stiu ce sa ii cumparthinking O idee?

3 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Pai poti sa i intrebi prieteni daca stiu cumva ce doreste sisa iti dea cateva sfaturi ( sa enumere niste exemple) din acele variante poti alega una sau mai multe care tie iti convin sau le poti cumpara.sau ai putea sa ii ei o chitara clasica, un seas, un mp3 ceva care iti convine. sper ca te.am ajutat. succes.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Imi dai funda?! daca vrei eu nu cersesc pentru ele.