| anonim_4396 a întrebat:

Hei! am inceput sa pun unghii cu gel de cateva saptamani, dar nu stiu de ce se dezlipesc constructiile de la radacina. am pus tot ce trebuie, dar as vrea sa stiu si eu dc se dezlipesc... mersi. funda + vot!

Răspuns Câştigător
| alleALLEaddaADDA a răspuns:

Pai se deslipesc daca nu esti cat de cat atenta cu ele dar nu cred ca e cazul tau. Nu? O prietena de-a mea are aceeasi problema ca si a ta si i s-a spus ca i se exfoliaza unghiile. Acum face un tratament ca sa zic asa. Inainte de a-si pune unghiile cu gel manechiurista ii da cu un ulei special.
Sper ca ti-am fost de ajutor.winking