| RenyRenataReni a întrebat:

Hei, am incercat sa-mi trimit cadouri, pe ask.fm laughing cu ceva cod, dar acum nu ma mai lasa sa intru si imi apare asta: ``No robots allowed! Your actions have been suspended.``
o sa mai pot intra?

1 răspuns:
| ankadella a răspuns:

Buna Renata!
Fraza scrisa de tine se poate traduce cam asa: "Fara permisiune din partea robotilor, referindu-se cel mai probabil la adminii site-ului ask.fm! Actiunile tale au fost suspendate". Prin acest mesaj arata ca respectivul cont, contul tau, a fost suspendat, insa nu mentioneaza pe ce perioada. Probabil ti-au inchis contul definitiv.