| PepsiiLemoon a întrebat:

Hei!sad am nevoie urgent de statusuri pentru 2 prietene false! puppy dog eyes funda la cele mai bune.

Răspuns Câştigător
| Alecsyyya a răspuns:

O prietenie care s-a terminat, inseamna ca nici n-a existat de fapt.

Tu "prietena mea adevarata", tu "cea care nu m.ai mintit niciodata", m-am convins si de tine printesa mea, cata incredere in tine am putut avea.

Am fost candva doua. Am cunoscut cu totul si cu totul o lume noua. Insa totul s-a schimbat, iar tu nici macar acum asta n-ai remarcat.

Acum mi-ai aratat cat esti de Falsa. De azi incolo, de tine numai imi pasa.

Si spuneai ca imi esti prietena. Acum se vede cat de mult...

Nu meriti nici macar o lacrimi de-a mea. Iar daca va mai plange una dintre noi, tu sa fii aceea printesa mea.

Cine e destept sa invete, prietenii au multe fete.

Si m-am saturat de voi toti cei care va credeti "PRIETENI ADEVARATI". Da' pe voi va numar pe un singur deget, pe cel din mijloc.

Si pe mine m-ai pierdut scumpa mea, sa nu indraznesti vreodata sa spui ca ai fost prietena mea.