| PinkkRosee a întrebat:

Hei! Am o intrebare pentru baieti : De obicei, cum va place sa se imbrace o fata, adica ce stil? Si ce fel de haine va atrag atentia "pozitiv" asupra unei fete?(Va rog,fara raspunsuri gen,, nu e nevoie de haine"). Merci :*

3 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Ce ne atrage atentia a?love strucklove strucklove struck
sa vedem love struck
rochite / fuste cat mai scurte love struck
hainute mulate pe voi love strucklove struck sa se vada formele corpului love strucklove struck
fi sexy :X provocatoare love struck obraznica love struck si foloseste si machiaj ceva fond de tenwinking [asta daca ai 14 ani minim]
ce-ar mai fi... hmmmm... sa fi ingrijita / curata / sa mirosi fresh love strucklove struck

| vRemi a răspuns:

Swag.

| ThatOneGuy a răspuns:

Costumul de la nastere