| Bordeanu a întrebat:

Hei! am o intrebare pentru fete! am ochii mari si verzi. vreau si eu niste machiajuri care sa imi scoata ochi in evidenta! cine ma poate sfatui! funda:*

3 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Fetele cu ochii deschisi ar trebui sa se faca cu culori inchise gen negru.dar arata ff bine si albastru la ochii verzi..ai putea sa te dai cu putin tus, creion si rimel..sau albastru, creion si rimel.

| robe_5426 a răspuns:

Salutbig grin.Si eu am ochii, ari si verziibatting eyelashes.Si ma dau cu rimel si cu creion iti scot chiar foarte tare ochii in evidenta...Crede.mawinking.Funda?

| miatmm a răspuns:

Eu tot ochii verzi ii am si sa stii ca nu folosesc machiaj strident.U creion negru, rimel si putin fard de pleoape negru (dar nu in excess).Ti-am dat ex de un machiaj des folosit