| robyroby96 a întrebat:

Hei, am o intrebare. Stiu ca e cam repede dar vreau sa stiu din timp. Ce cadou as putea sa ii cumpar unei prietene foarte apropiate de craciun? Mentionez ca are 17 ani. Multumesc.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Produse alimentare specifice Craciunului!

| Lawliet14 a răspuns:

Cauta pe Google: cadouri de Craciun.

| TD2002 a răspuns:

Un parfum sau un colier

| missfourtune a răspuns:

Hei, avand in vedere ca este craciunul eu cred ca ar fi frumos sa-i iei ceva ce are legatura cu acesta. Chiar daca aceasta prietena a ta are 17 ani eu nu cred ca are nimic daca va readuceti putin aminte de copilarie si ii iei o caciulita cu reni sau o bluza ceva de genu. Mie sincer chiar mi-ar placea asa ceva laughing