| AndreiuTeUrmărește a întrebat:

Heiwinking!
Am placa video de 256 de MB nVidia, procesor Genuine Intel(R) CPU, 2160 @ 1.80 GHz 1.78 GHz si 2 GB RAM.
Ce jocuri imi pot rula?
Fuuundawinking!

1 răspuns:
| eXtremeAdy a răspuns:

Procul trebuie putin mai mare sa fie daca vrei ceva jocuri mai calumea din punct de vedere al graficii.

Poti juca gta sa si toate seriile pana la gta sa adica gta vc, gta 3

Poti juca cs, tankionline (e un joc in browser destul de fain, omsi bus simulator se poate juca iarasi, simulator constructor 2012, dar cu setarile de grafica reduse, toca racer drive2 (sau cam asa), nfs underground most wanted.

Uite aici iti mai dau un link cu un top al jocurilor vechi

https://www.youtube.com/watch?v=TdqAz7uJnTA