| calinom a întrebat:

As vrea sa stiu daca imi ma verge fifa 12 sau pes 12 daca am :ram de 1 gb procesor intel pentium dual CPU e 2160 1.80 GHz 1.80 GHz placa video NVIDIA Ge Force 8600 GTS si directx compatibil Shader Model cu 256 mb. Ce credeti imi va merge fifa 12 si pes 12?

Răspuns Câştigător
| Mrlove a răspuns:

Iti merge 100% crede-ma chiar si cu detaliile la medium

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Nu merge ai prea putin ram iar procesorul nu rezista la frame mare.

| niculescu16081994 a răspuns (pentru dadonexus):

Sal am un laptop Toshiba satellite C655-S5128 procesor Intel I3 2,53ghz 4gb ram DDR3 cu extindere pana la 8Gb hardu ii de 500GB si placa video nu stiu sigur de care ii ori integrata ori GMA 4500 te rgo sa imi spui dac imi va merge fifa 12 sau pes 12 mersi mult astept raspunsul tau