| Youmakemewannadie a întrebat:

Hei! Am sa trec direct la subiect: vreau ca dupa terminarea liceului sa ma mut in Londra.Mama mea locuieste definitiv in strainatate dar nu in Anglia si isi schimba resedinta destul de des.Momentan e in Norvegia si castiga bine asa ca ma poate incuraja sa fac o facultate peste hotare insa, desi am calatorit in vacante, mi-e destul de frica sa stau singura intr-o tara straina unde nu cunosc pe nimeni. Ce parere aveti despre Londra, este o destinatie buna pentru a-mi intemeia viitorul acolo? Poate aveti idei de orase mai bune. O perioada de timp m-am gandit la Amsterdam. Daca ati putea sa-mi dati si cateva sfaturi de acomodare in strainatate v-as fi recunoscatoare.Multumesc mult pentru timpul acordat citirii si eventual raspunsului!

1 răspuns:
| mateiesteovaca a răspuns:

Londra este un loc minunat pentru a incepe o cariera, dar din pacate in Anglia orice lucru este extrem de costisitor.