| Biia_1274 a întrebat:

Hei.Am si eu nevoie de un sfat.Am cunoscut un baiat cam acum 1 an si mi-a placut de el aproape din ziua in care l-am intalnit.De cele mai multe ori dadea semne ca ma place, dar apoi demonstra contrariul. Apoi nu l-am mai vazut o vreme si credeam ca nu imi mai place de el, iar acum l-am revazut si din nou imi place de el.Se comporta exact ca inainte.Nu stiu ce pot face in privinta ca si el sa ma placa. Poate sunt prea apropiata de el si trebuie sa ma distantez putin sau chiar nu stiu.Rog seriozitate. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Marcela a răspuns:

Pai.daca si lui ii placi dai semne cum ca nu te intereseaza ceea ce face el ...fi neinteresata de elbatting eyelashes asa ii vei atrage atentia :d
dar daca nu te place nu are rost sa faci nimic...
gasesti tu alt baiat esti tanara >:d

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai distanteaza`te de el daca asta simti, dar oricum il vei vedea si vei simti din nou acei fluturasi^^, incearca sa-ti fixezi atentia pe altceva, astfel incat sa nu fii nevoita sa il privesti sau sa staiprea mult langa el.Baftahappy

| Rustin a răspuns:

Hmm...poate o fi vazut alta fata

| Biia_1274 explică:

Alta fata nu a vazut pentru ca timp de un an nu a fost cu nimeni si nici nu l-am auzit sa vb despre alta si nici pe prietenii luithinking

| puker a răspuns:

Copii creduli happy