| Larisa_5606 a întrebat:

M-am bagat intr-o relatie pe fb cu un baiat, insa chestia care m-a uimit a fost ca baiatul pe care eu l-am placut ne-a dat like la stare.Nu inteleg, uneori acela imi dadea semne ca nu ii sunt asa indiferenta, insa si-a luat-o in cap si nu ne-am prea mai intalnit.De ce? Se bucura chiar asa mult pentru noi? Multumesc

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Daca tu pui tot ce simti pur si simplu pe cum se pricepe fiecare la electronica atunci e clar. Daca eram iubitul tau eram uitat de mult in cazul in care ajungeam la a fi iubitul tau.

| spaima1aricilor a răspuns:

A dat like ca dupa aceea sa dea dislike

| Ľαuяα a răspuns:

Buna Larisa! Baiatu care zici tu ca ti-a placut ti-a dat like din orgoliu,si din ciuda,pentru a-ti demonstra ca nu-i pasa de tine!
Si iti spun eu, ca daca rade, nu e rasul lui!happy

| AlecsOne a răspuns:

E gelos pe voi.si te place, ira prin like-ul ala el ar vrea sa te faca sa intelegi ca el nu te iubeste.winking dar ii e frica sa arate ca te iubestewinking

| IngridTomlinson a răspuns:

Eu personal cred ca te place dar are un mod ciudat de a arata asta!
Unora dintre baieti le e frica sa spuna ce simt si prefera sa se comporte ciudat! sau sa se ia de fata pe care o place spunand ca e proasta sau nu stiu ce!
Nu ca l-a fete nu ar fi acelasi lucru (la cele carora le e frica sa recunoasca ca il plac)...soo...eu cred ca te place si iti arata asta printr-un mod ciudatwinking fuunda?

| lavynyaXD a răspuns:

Poate te iubeste si vrea sa fi fericitahappy