| Larisa_5606 a întrebat:

M-am bagat intr-o relatie pe fb cu un baiat, insa chestia care m-a uimit a fost ca baiatul pe care eu l-am placut ne-a dat like la stare.Nu inteleg, uneori acela imi dadea semne ca nu ii sunt asa indiferenta, insa si-a luat-o in cap si nu ne-am prea mai intalnit.De ce? Se bucura chiar asa mult pentru noi? Multumesc frumos.

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate se bucura sau poate e gelos ca tea pierdut.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu cred. Cel mai probabil e ca vrea sa arate ca nu ii pasa, desi in adancul sufletului il roade invidia fata de prietenul tau. Oricum, asta este doar o presupunere. Noi, cei de pe site, nu il cunoastem...

| asd3asd a răspuns:

Facepalm

get a real life

| Larisa_5606 explică (pentru asd3asd):

Nu era nevoie sa ma jignesti draguta.happyDar daca atat poti te inteleg.:*

| Michael96 a răspuns:

Poate...

| RazvanHDd a răspuns:

Sincer, eu dau like-uri si din generozitate nu numai ca ma bucur pentru cineva. so.