| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy am si eu o intrebare cum a fost la voi primul sarut?

3 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

A fost frumos de neuitat pentru ca naietul avea experienta adica nu era la primul sarut eu da si mi-a placut mult no sa-l uit niciodata dar o sa vina si alte saruturi dupa acea si nu se stie daca vor fi cu acelasi baiat stii cum se zice nu intoadeuna ramai cu prima iubire si vor fi si celelalte frumoase dar nu speciale ca primul.

| Bulinaaaaa a răspuns:

Nu stiu...primul meu sarut ( french) a fost din provocare. A fost ceva genial...afara era intuneric si ploua. Nu cred ca o sa uit prea recent. la tine?happy

| oannii a răspuns:

Al meu a fost, cu persoana potrivita, in locul potrivit happy
Eram mai multi la un film. si pe drum spre casa ne.am oprit intr.un parculet cu multe bancute eu eram in spate cu baiatul respectiv ( nu eram impreuna ) P.S: nu stiam ca lui ii place de minehappy, acei prieteni comuni, s.au oprit pe o banca iar noi nu am mai avut loc happy si ne.am pus pe cealalta banca sub un felinar happy tot povestind am fost aproape de o cearta, dar am discutat, la un moment dat si.a pus mana dupa gatul meu, si m.a prins de picior ( eu stand cu piciorul pe banca ) mi.m intors capul, si atunci m.a sarutat big grin happy iar apoi a smuls din parculet o floarre si mi.a daruit.o a fost frumos! minunat!

happy