| cristiana_4483 a întrebat:

Hei am si eu o intrebare...joc our world si astazi nu ma mai lasat sa folosesc test-mode 42, cryptobiologist cu toate ca nu l-am folosit pe ziua de azi... s-a schimbat cumva codul de flow si nu stiu eu?

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Buna. Nu te ingrijora, nu s-a schimbat codul. Si mie m-i s-a intamplat asa si nu m-a lasat sa-l pun 2 zile la rand, iar apoi m-a lasat dar a trebuit sa incep iarasi de la 9 flow. S-a intamplat si unei prietene de-a mea. Plus ca la 5 dintre noi la un moment dat cineva ne-a spart parolele, a intrat si ne-a cheltuit gems si ne-a sters haine :@. Asta e!

fundita?

2 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Ai folosit test-mode 42 si cryptobiologist inainte de ora 10? Daca da, se considera din ziua precedenta.Incearca dupa ora 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne pai daca l-ai folosit pana la ora 11 sau 10 dimineata
nu merge ca atunci la ei la ora aia se schimba ziua