| Steffani a întrebat:

Hei happy Am si eu o intrebare, sora mea trece a 8 a si ei i s-a pus pata pe liceu economic (suntem din Bucuresti) Ce liceu este mai bun : Xenopol sau Madgearu? si de ce? Dau funda

1 răspuns:
| SmileForever3 a răspuns:

Buna,eu anul acesta am trecut clasa a 9 a, sunt tot din Bucuresti.La inceput am vrut si eu la economic dar m-am razgandit si am intrat la mate-info.Din cate stiu eu, cel mai bun economic este V.Madgearu,dupa Kretzulescu, Xenopol si Kiritescu. Sper ca te-am ajutat.:*