| LucaAdina a întrebat:

Hei!
As vrea sa imi cumpar un nou telefon si m-am gandit la Samsung galaxy a50, dar am observat ca nu e o mare diferenta intre a50 si a70, asa ca am decis sa-mi cumpar un a70, pentru ca are camera frontala mai buna.Am gasit un site unde pretul e mai scazut fata de altele, dar mi-e sa nu fie fake, nu imi ofera prea multa siguranta, eu fiind obisnuita sa comand de pe site-uri gen eMAG, etc.
Acesta e site-ul:
http://gabigsm.ro/......white-blue
Ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| cristian200313 a răspuns:

Eu zic sa nu faci comanda, nu merita ca iti aduce un telefon destul de fake, mai bine te duci la magazine, cumperi telefon, verifici tu totul daca merge bine, camera, etc, aplicatii.
Eu acum anul trecut am comandat un SmartWatch dar era fake, atatia banii am dat pe el...( 300 lei )

1 răspuns:
| Anuket a răspuns:

Un coleg și-a comandat de pe acest site un telefon la 1800 și la ramburs a plătit 1600 și ceva. I s-a părut dubios dar telefonul arată foarte bine. Cu toate astea eu nu aș îndrăzni.