| edylucky a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un Samsung galaxy s3... de unde sa-l cumpar la un pret convenabil si sa fie bun... vreau cu 16 gb black sau white sau chiar si blue, de unde imi recomandati sal achizitionez? funda pentru cel mai bun raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| oananecula a răspuns:

Asculta-ma, acum pe bune, de incredere sunt:
Media Galaxy si altele, adica: Orange, Vodafone, Germanos, etc...
Dar la Media Galaxy e mult mai ieftin, la Vodafone..., e prea scump si tu vrei ieftin si calitate!
Macar, da si tu funda cuiva, sa vezi ca-ti pasa macar parerile noastre!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse preţuri şi site-urile de unde-l poţi cumpăra la linkul :
http://www.price.ro/preturi_samsung_i9300_galaxy_s_iii_blue_542007.htm

http://www.shopmania.ro/......i-30612749

http://www.compari.ro/......p90151901/

Toate cele bune.

| M1hai a răspuns:

Iti recomand thephone.ro http://www. thephone.ro/prezentare_specificatii/telefoane_mobile_noi/Samsung/samsung_i9300_s3_white_/760
acum 2 luni i-am comandat prietenului meu, baietii sunt meseriasi nu gluma :) l-am primit in 2 zile si am dat 20 lei pe transport, aici e 1820 lei pe eMAG e 2300 :)

| saidkique a răspuns:

Iti poti cumpara unul de pe eMag. Nu prea sunt diferente la pret intre magazine. De altfel poti gasi pe okazii, noi, aduse din strainatate, sau la mana a doua, dar cu totii stim ca ce este importat in Romania la magazine nu e acelasi lucru cu ce gasim in strainatate. Deci, eu m-as apleca mai mult spre okazii. Din pacate S3 la noi nu este disponibil decat pe Pebble blue si Marble white din cate stiu, doar in vest poti gasi pe alte culori cool cum ar fi Titanium gray sau Sapphire black. Iti recomand sa astepti pana la pasti, deoarece vei prinde oferte mai bune, preturi cu cateva zeci de lei mai mici probabil?big grin

| oananecula a răspuns:

Sa nu iei dupa Emag, aia te fraieresc pe fata, iti dau unu reimpachetat la pretul unuia la fel sau mai ieftin si nou, singuri de incredere sunt Media Galaxy

Ps: vorbesc serios acum, ascultama ca stiu ce e mai bine, astia au cautat la nega un site sa fie ieftin si alea alea.

Intr-adevar la eMAG au servici bune, dar calitatea lasa de dorit

Uite liNK;
http://www.mediagalaxy.ro/......-4-0-negru

| Vlad_Trofin_1989 a răspuns:

Iti recomand sa mai astepti o luna doua maxim si sa-ti iei un Galaxy S IV.sau daca vei vrea iti iei Galaxy S III la un pret de vreo 400 de euro pentru ca o sa-l concureze S IV-le.totusi daca vrei sa-ti iei acum te as sfatui de la orange.cu toate ca eu ma cam tem de faza cu piesele chinezesti in telefoanele din romania.eu mi-am luat SIII acu 2 luni din Belgia m-a costat mult mai mult decat e in Romania dar am o liniste ca astia din afara nu umbla la piese cel putin in Belgia.