| SuntFata a întrebat:

Hei.As vrea sa imi iau o noua geanta pentru scoala.Am cautat dar nu am gasit ce imi doream.Ma puteti ajuta cu link-uri de unde as putea gasi gentute gen http://1.bp.blogspot.com/......-alba1.jpg Imi place foarte mult aia din poza dar nu am gasit de unde as putea sa o cumpar.[daca ar putea sa fie sub 100 de lei v-as fi foarte recumoscartare.] Si daca gasiti ceva albastru dragut v-as fi si mai recunoscatoare.;) Funda.[p.s. nu vreau link-uri cu poze cu genti vreau site-uri de unde le pot comanda.]

2 răspunsuri:
| Kaliiii a răspuns:

La orice magazin Nike sau daca ai la tine in judet Leonardo.

| 克里斯提 a răspuns:

La orice magazin, du-te si tu si intereseaza-tewinking. Apropo... daca locuiesti in Constanta du-te prin TOMIS sunt o gramada de magazine acolo poate gasesti ceva happy