| CrazyMeaw a întrebat:

Hei:* as vrea si eu multe statusuri,cine are cele mai multe si cele mai frumoase primeste FUNDA +VOT.
Am o pagina pe Facebook si de aceea vreau.
Multumesc foarte mult.
[Scuzati categoria, am vazut ca aceasta este cea mai accesatalaughing]

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

-Sunt momente în viaţă când realizezi că trebuie să treci peste ce a fost şi să apreciezi ce ai acum, în prezent!
- E de ajuns să am încredere în mine, în ce pot să fac ca să fie bine. Poate într-o zi îţi vei aminti, că am avut grijă de tine, măcar o zi.
-Pentru ca dragostea să fie eternă, şi indiferenţa ar trebui să fie reciprocă.
-La început, visele par imposibile, apoi puţin probabile şi în cele din urmă inevitabile.
-Dacă vrei să fii fericit o clipă…răzbună-te …dacă vrei să fii fericit o viaţă…iartă.
-Prietenul e ca o lumânare, îţi face lumină când se lasă întunericul.
-Dăi cu whisky până dimineaţă.
-Da asta este viaţa mea, este şi bună şi rea, dar e mai bună fără tine în ea……
-Acela care nu se iubeşte pe sine însuşi nu stăpâneşte nimic pe lumea asta…
-I-am cerut lui Dumnezeu o floare şi mi-a dat o grădină,
I-am cerut lui Dumnezeu un pahar cu apă şi mi-a dat un ocean,
I-am cerut lui Dumnezeu un înger şi mi te-a dat pe tine…
-Să arzi în focul iubiiri şi să te înneci în oceanul fericirii.
-Prietenul adevărat, este acela ce-ţi întinde mâna, nu pentru o zi ci pentru todeauna, cu prietenie…
-Rareori ne gândim la ceea ce avem, dar mereu la cea ce ne lipseşte.
-Sunt online doar la tine, la restul sunt invizibil
-Viaţa este ceea ce se întâmplă în timp ce planificăm viitorul
-Trăieşti fiindcă trăieşti! Iubeşti fiindcă trăieşti…
-Nu plânge că s-a terminat, zâmbeşte că s-a întâmplat!
-În rai fără tine e moarte e gheaţă, Şi în iad lângă tine e bine e viaţa!
-Viaţa e roz numai când îmbracă haine de târfă
-Te Iubesc şi nu vreau să te pierd… voi lupta să recâştig iubirea noastră pierdută cândva…
-O inimă am, un singur suflet şi o petală de trandafir, ţie îţi aparţin toate trei…
-Atinge steaua de neatins şi nu-i uita pe cei care au crezut în tine…

Te poţi uita şi aici : http://www.statusuri.ws/

1 răspuns:
| deutza02 a răspuns:

Incearca sa scrii pe google statusuri de dragoste statusuri noi, statusuri triste sau ce categorie te intereseaza