| anaa54 a întrebat:

Hei! Aveti careva care sunteti a 8-a cele 100 de variante la matematica din 2007 de la testare nationala?( mi le trebuie nr 7, 15 si 16)Daca le aveti pe CD pentru ca vi le-au dat profesorii va rog sa ma contactati si sa mi le trimite-ti prin mess. Este urgent! happy Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| mary9014 a răspuns:

Hmm.eu le am in cartea aia cu variantesad dar nu le mai gasesti pe net?

| anaa54 explică:

Dar mi le trebuie alea originale, pe care scrie "S. N. E. E" pe toata foaia, ca am pierdut 3 dintre ele si maine mi le trebuie la scl, si alea nu sunt.sad Va rog ajutati-ma!