| adellyna a întrebat:

Hei happy azi dimineata la emisiunea "liber pe contrasens" de pe tvr1 am vazut un film, cu o fata careia i'a murit mama, fata avea un iubit, iar prietena cea mai buna a fetei avea o relatie de 2 ani cu tatal fetei. mama fetei a murit de 2 ani de cancer. nu stiti cum se numeste filmul? multumesc

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Http://www2.tvr.ro/lpc/povesti.php?id=104#povesti
uitel aici
poate te ajuta cu ceva
se numeste povestea Arinei

2 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Buna. si eu m`am uitat la emisiune dar am vazut doar partea a doua a filmului. mi s`a parut o poveste destuk de ciudata...

| SEAL a răspuns:

Cauta in programul tvr si acolo poate o sa gasesti numele filmului