| anonim_4396 a întrebat:

Hei! buna! a cantat atunci bendeac la in puii mei cu delia balada elenei udrea cum se numeste melodia dupa care au facut-o?

Răspuns Câştigător
| Diio a răspuns:

Caro emerald-a night like this
http://www.youtube.com/watch?v=74LXx0wSqMI
funda?:o3

3 răspunsuri:
| Cryss_2345 a răspuns:

Mihai Bendeac feat. Delia Matache - Blonda de la Turism. o poti descarca de aici:Http://fisierulmeu.ro/......l.funditsa

| Moncherie a răspuns:

Caro Emerald- A night like This

| Orlando72 a răspuns:

Care melodie care spunea despre "Ciprian" care este acela cu Nustiu, Nustiu din astea sau Vreau sa imi fac o prietena si nu gasesc, Vreau sa imi fac o prietena si nu gasesc, Toate fetele sa apeleze la mine!