| lil_2808 a întrebat:

Hei! care imi spune un site sau un program care traduce ff bine din romana in engleza?
dau funda!love struck

3 răspunsuri:
| mihai_2762 a răspuns:

Incearca google translate pentru mine e super bun eu il folosesc sa traduc din engleza in roamana anumite chestii si e super bun:d

bafta!

| cristal_7578 a răspuns:

Http://www.translator-online.ro/

e foarte bun...pe asta il folosesc mereu... sper ca te-am ajutat

| Katyusha_4814 a răspuns:

Incearca www.dictionar.us, respecta si regulile gramaticale, dar nu permite scrierea cu apostrof sau alte semne de gen. Oricum este bestial.