| madducu a întrebat:

Hei.Cate zile faci din Italia pana in Romania cu autocarul? Sa zicem ca ma pornesc luni.Can as ajunge in Romania? E posibil marti seara?

6 răspunsuri:
| IonelaNela97 a răspuns:

Pana in Italia faci 12 ore depinde cu ce viteza merge masina si pee ce traseu o ia, eu am fost, si iti pot spune ca depinde si in ce parte a Italiei mergi dar ai dreptate cam pe marti searawinking

| Andarock a răspuns:

---> Da! E posibil!

---> Marti seara pe la ora 21 - 22 sigur vei ajunge in Romania!

---> Ma bucur ca te-am putut ajuta! puppy dog eyes

| mdany a răspuns:

Cam intr-o zi jumate

| MishaQuinn a răspuns:

Cam miercuri dimineata!
depinde

| Ene_Mihaela_1971 a răspuns:

Daca plec pe 12 Aprilie la ora 15 din Italia Nardo cind ajung in Ploiesti Romania

| adalian22 a răspuns (pentru Ene_Mihaela_1971):

Daca pleci pe 12 aprilie s-ar putea sa ajungi cam pe 1 mai laughing)