| iuliana_5601 a întrebat:

Hei. ce masuri au fost luate impotriva poluarii?
batting eyelashes:X

5 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Buna!
In Romania, nu vad absolut nicio masura. Doar pe langa faptul ca sunt acei "oameni ce strang gunoaiele" nu vad nimic.
Nu se vede ca la fiecare colt al strazii se vede cate un muc de tigara? Nu se vede ca mereu cand mergi pe strada vezi ambalajele de la snacksuri, inghetata aruncate pe jos, sau fiecare containar este plin de gunoaie?

Cat despre masini nici nu mai vorbim... Din ce in ce lumea o foloseste mai mult.

Asta e. Traim in Romania!

| Zoet a răspuns:

P. S : Ne facem rai singuri, cat ai incerca sa ajuti natura, nu poti, pentru ca o distrug altii!happy

Si oamenii aceia ce strang gunoaiele, crezi ca o fac din placere? Nu, pentru bani!

| SecretWish a răspuns:

Niciuna!
Doar traim in Romania, nu?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masuri? pai taie copacii, arunca gunoaie prin apa.mai vrei.sad