| YourDutchess a întrebat:

Hei:* ce parere aveti despre telefonul Samsung ch@t 322? ..eu caut un telefon pe care sa navighez pe net, pentru mesaje si pentru muzica.ce credeti? si daca aveti alte sugestii de telefoane qwerty bune pentru mesaje, muzica si net lasa-ti in coment :* dau fundita :o3
P.S: uitati aici un link cu telefonul daca nu il stiti http://www.gsmarena.com/samsung_ch@t_322-3588.php

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am unul ch@t 322 de 1an si 6 luni, chiar azi mi s-a stricat.

| YourDutchess explică:

In ce sens s-a stricat? e de la el? sau lpai scapat undeva si s-a stricat?