| LordOfWindows7 a întrebat:

Hei,cine se joaca Gladiatus? eu nu m-am mai jucat de mult timp, dar imi amintesc ca erau magazin unde vindeai si altii cumparau si mai erau licitatii! acum de ce nu mai sunt.tre sa am lvl mare? am nivel 2... s-au sters alea sai trebuie sa am lvl mai mare?

Si mai am o intrebare:mai e lume care se joaca Gladiatus? mai sunt multi jucatori?

2 răspunsuri:
| Cucu_Mario_1978 a răspuns:

De la ce nivel?

| tuDoRGRaffeRul13 a răspuns:

Eu joc gladiatus... daca te referi la cladirea licitatiei, asteapta sa mai cresti in lvl