| dianadiana14 a întrebat:

Hei! big grin Am si eu nevoie de niste statusuri....Nu link'uri! Cel mai complex raspuns primeste funda :*

Răspuns Câştigător
| danishor a răspuns:

Www.cuvintecelebre.ro gasesti statusuri inteligente

1 răspuns:
| Aayan a răspuns:

Nu reununta niciodata la ceea ce îti apartine si nu permite altora sa renunte la tine!
Când cineva la care tii pur si simplu pleaca, aminteste-ti, ca frunzele, toamna, nu cad pentru ca vor, ci pentru ca a sosit momentul...Nu vreau sa fiu perfecta pentru to? i, vreau sa fiu perfecta pentru ce-i ce îi iubesc dar se pare ca nici asta nu reu? esc.
Sincer, nu mai? tiu daca am prieteni, nu mai? tiu daca cuiva îi pasa de mine, nu mai? tiu ce vreau, nu mai? tiu nimic.
O vezi? E fericita! Stii de ce? Pentru ca a învatat ca fraierii nu merita!
E patetic cand ziua ne intalnim cu sute de persoane, si seara ne gandim doar la una singura.
Uneori. îmi e asa dor. încât as lua toate aminitrile din suflet si le-as strânge în brate.
In relatiile de azi definitia pentru "totdeauna" este " pana gasesc pe cineva mai bun ".
Nu te omori niciodata pentru un baiat. o sa vina de mana cu alta fata la inmormantarea ta.
Nu stiu ce e mai rau; faptul ca tie nu îti mai pasa sau faptul ca mie înca îmi pasa?
Si atunci cand ma vezi fericita sa stii ca ma gandesc la tine.
Viata este de 100 de ori mai frumosa în doi.
Ohh, scuze daca te-am jignit atunci când ti-am spus ca esti proasta, credeam ca stii deja!
Sunt o mie de feluri de a pierde o zi. Însa nici unul de a o aduce înapoi.
Daca vrei sa fii javra, macar straduieste-te sa fii una de rasa.