| andreeadenisa22 a întrebat:

Hei! De ce nu mai pot sa raspund la intrebari pe TPU? Imi zice sa confirm adresa de email, dau confirmare, spune ca cererea de confirmare a fost trimisa si totusi nu merge. crying Ce pot sa fac FUNDA+VOT!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scrie aici un mesaj.Te adresezi direct adm TPU:http://www.tpu.ro/contact

| valentingb a răspuns:

Probabil este o intarziere in procesarea cererii tale de confirmare. Daca nu merge pana maine, trimite un mesaj la www.tpu.ro/contact, explica situatia si se va rezolva imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să ai adresa de e-mail confirmată ca să poţi răspunde fără probleme la întrebări.
Trimiţi un mesaj la CONTACT adminilor.
Te pup!

| anutzaEu a răspuns:

Pai deci tu trebuie sa intrii pe adresa de email pe care ai bagat-o,intri pe mess,confirmi, iar dupa intrii pe TPU, asa am facut astazi si nu mergea, daca nu merge sa iti scrii emailul, SCRIE-TI USERNAMEUL.O sa mearga!

| minz156 a răspuns:

Dupa ce te loghezi, de duci in lista din stanga si alegi editare profil. De acolo dai retrimitere email si tot acolo iti spune daca ai blocat sau nu trimiterea mesajelor de pe TPU pe mailul tau. Am avut aceasta problema ieri si tot asa am dat de cinci ori retrimitere si pana nu am dat de acolo nu a mers.