| AsiSoyYo a întrebat:

Hei` de unde pot descarca si eu farm frenzy? Mss :X Dau fundita

5 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Www.iwin.com
Gasesti la free games
Daca nu te descurci da-mi mesaj pe privat

| AsiSoyYo explică:

Paupaulapaulina... vreau sa stiu ca prima oara nu a mers sa il dowlandez si din asta am dat fundita altcuiva. dupa a intrat varumiu si mi la instalat. DAca la urmatoarele 3 intrebari raspunzi iti dau 3 fundite love struck. Drept rasplata happy

| Lov3m3islittle a răspuns:

Intra pe google si scrie heroes of hellas 2 sau cel mai sigur alawar si acolo o sa iti apara acea gaina de la farm frenzy dai pe ea si o sa iti apara dowloands joc pc... dai pe ala si til descarci... sper ca ti-am fost de folos :*:X