| Bosun_Larisa_1997 a întrebat:

Hei, este cineva care a facut sau urmeaza sa faca un internship? M-ar interesa cateva informatii de la cunoscatori, nu de la agentii. Multumesc happy

1 răspuns:
| Divy a răspuns:

Intership e un fel de job pe perioadă determinată la 4 sau 8 ore, care în funcție de compania aleasă te poate lăsa să vi când dorești sau stabilesc ei orarul.
În primul rând te ajută să îți dezvolți abilitățile și să cunoști compania, iar la sfârșit poți deveni angajat pe postul distribuit sau pe altul în funcție de acomodarea ta acolo.