| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Exista locuri in Iasi unde se dau lectii de echitatie? Daca da, unde? Si cat costa? Thx. Funda. :]

1 răspuns:
| Adi2ro a răspuns:

La Clubul de Echitatie Bucuresti o lectie de 45 de minute costa 50 RON, in timp ce pentru 30 de minunte scoti din buzunar 40 RON. Exista posibilitatea sa iti achizitionezi si un abonament care costa 500 RON/ zece sedinte. La cumpararea acestui abonament primesti cadou 30 de minute de calarie. Atentie, insa! Este necesar sa fii foarte consecvent in lectiile de calarie pentru ca in cazul in care vei rata o sedinta inclusa in abonament nu ai posibilitatea sa o recuperezi.