| LoveMe a întrebat:

Hei...
imi puteti spune niste prescurtari[porecle] pentru numele:
izabela, andreea, diana, iulia?
dau fundita pentru cele mai frummoase...si pentru cine pune cat mai muuultetonguetongue

Răspuns Câştigător
| melc a răspuns:

Izabela - Iza, Bella [daca esti fana twilight laughing], Alebazi [izabela scris invers]
Andreea - [andra e deja veeche] Anduţ, Duţ, Aeerdna [andreea scris invers]
Diana - Dydy, D, Dee, Anaid [diana scris invers]
Iulia - You [de la iu laughing]

8 răspunsuri:
| viiooVe a răspuns:

Izabela:bella, iza, izu, iz, bel, ela, bela, bibi, beluci, izulici, lela, izela, zeli, beza, izi; Andreea:deea, dutza, ada, ade, eea, drutza, reea, ri, andru, dudu, andulik, andulici, anda; Diana:dia, dydy, dina, dini, nini, dianiss, dienutza, deea, ana, iana; Iulia:iuli, iulik, iulicik, lia, iu, iss, iulis, lis, luli, lilu.lilo,ioli...Funditza :X

| robert08 a răspuns:

Iza, deea, dia, lia

| Avril:x a răspuns:

Izabela-Izu, Iziii, Iza, Iz
Andreea-Deea, Deutza, Andre, Andreuta
Diana-Didi, Dede, Duduca, Did
Iulia-Iul, Iulia, Lia

Byehappy

| Pandaaaa a răspuns:

Izabela~Bella, Izzi, Iza, Izabel/Andreea~D3E2, Dutza, Dede, Andra, Anda/Diana~Didi, Dia, Dianuta/Iulia~Iulitza, Iuliana, Iuli...ideile mele, sper s iti placa.Eu asa imi strig colegele. Sper sa merit fundita

| Pandaaaa a răspuns:

Izabela~Iza, Izabell, Bella/Andreea~Deea, Dede, Dutza, Deeutza, Andra, Anda/Diana~Dia, Dianutza/Iulia~IuliCa, Iuliutza.eu asa le strig pe colegele mele. Sper sa merit fundita.

| together4ever a răspuns:

Izabela-Izi, Bella, Iza, Iz,
Andreea-Deea, Andry, Dey, Andy,
Diana-Di, Dy, Dana, Dai
Iulia- iul, iuly, lia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lia poleacov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru izabela-izuss,,, izaaa,,, zizi,,,
Pentru diana-dydy, dudy, dia, didu,
Pentru iulia-iuli, luli, ilu, you, lil, lulia
Si pentru andreea, este numele meu:X:Xday dreamingex:andre, aeerdna, dea, andle, porecla mea e (De.De.)