| emma_6707 a întrebat:

Hei imi puteti spune si mie un program de ascultat muzica[nu winamp, bsplayer sau windows media player] un program gen KMPlayer dar care sa accepte peste o mie de mel in playlist.Si sa fie freebig grin. Multzam ^^

1 răspuns:
| silverfaith a răspuns:

Ideea este ca winamp-ul acepta peste 1000 de piese in playlist. eu personal am momentan 10 010 mel in playlist si acepta si mai multe, trebuie sa ai doar resurse, dar daca nu din acest motiv doresti alt player atuncea ti-as sugera BPM, VirtualDJ, sunt la fel de bune stabile si free! hope i'd help